Кровля

Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Елітна покрівля

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
25.12.2013 16:19

Що являє собою, так званий елітний покрівельний матеріал? У перекладі «елітний»- Значить престижний, якісний, дорогий. Матеріали цієї групи коштують дорого і практично не доступні для широких мас суспільства.

До цієї групи матеріалів елітної покрівлі слід віднести мідь, композитну черепицю, сланець, і, мабуть, керамічну плитку.

 

Електрика автомобіля Як правильно користуватися акумуляторною батареєю

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
25.12.2013 10:29

Кожному автомобілісту відомі проблеми, до яких може призвести несправність акумуляторної батареї - невід'ємного елементу в конструкції кожного автомобіля. Щоб протидіяти виникненню неприємностей, акумуляторна батарея автомобіля, потребує ретельного і постійного догляду.

Відеокамери JVC так само, як і акумулятор автомобіля, потребують догляду, але для двох цих пристроїв потрібен зовсім інший догляд.

 

Шиферна покрівля

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.12.2013 13:56

Обираєте покрівлю для Вашого будинку? Це саме час, щоб підійти серйозно до вибору матеріалу покрівлі, який забезпечить оптимальний захист Вашого будинку.

Світ стає все більш гарячим. Це - факт. Світ тепер на 0.5 градуса за Цельсієм тепліше, ніж століття тому.

Це не дивно, що сьогодні у нас таке інтенсивне літо.

 

Шапка будинку

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.12.2013 11:06

Покрівля для будинку є одним з найбільш важливих елементів, так як якість і надійність цього елементу забезпечує комфорт у всьому будинку. З протікає дахом будинок перестане бути домом і дуже швидко зруйнується, це знають всі і тому, ще на етапі проектування замислюються над типом покрівлі, конструкцією і зовнішнім виглядом.

 

Що таке ламінат?

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
23.12.2013 15:43

Ламінат є підлоговим покриттям, що включає мінімум чотири шари, кожен з яких скріплений між собою в умовах високого тиску і температури. Він використовується для покриття підлоги і має, як функціональні, так і декоративні аспекти.

Багато хто часто плутають ламінат і паркет. Справа в тому, що раніше його називали «ламінованим паркетом», хоча, нічого спільного між ними ніколи не було, за винятком того, що вони обидва є матеріалами для покриття підлог.

Обновлено 21.08.2017 16:08
 

Що таке рідкі шпалери?

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
23.12.2013 09:24

Рідкі шпалери - Це декоративна штукатурка, заснована на натуральному целлюлозном волокні і зв'язку речовині (КМЦ). Рідкі шпалери в перший час виготовлялися з чистої целюлози, саме з цього їх назвали шпалерами. За зовнішнім виглядом цей обробний матеріал являє собою крихітні пластівці, які при нанесенні на стіну за допомогою клею утворюють гладке або вологостійке рельєфне покриття без швів.

 

Що рік прийдешній нам готує лічильники води?

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
20.12.2013 12:36

За задумом наших мудрих властей всі житлові будинки і квартири повинні бути в обов'язковому порядку оснащені індивідуальними приладами обліку води, тепла та електрики вже до 1 липня 2012 року. Влада вважає, що в результаті реалізації цих планів якість життя громадян нашої щасливого держави чимало зросте.

 

Що впливає на вартість покрівлі

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
20.12.2013 10:53

Один з поширених питань при зведенні нового будинку - «Скільки коштує покрівельний матеріал?». Відразу відповісти на таке питання не можна. У даній статті ми розглянемо, з чого ж саме може складатися "ціна покрівлі".

Для початку, Вам потрібно вибрати самого матеріалу для пристрою покрівлі. Це може бути покрівельний сланець, керамічна черепиця, гнучка черепиця, композитна черепиця, металочерепиця і т.д.

 

Черепиця на бітумної основі достоїнства і недоліки

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
19.12.2013 15:38

При спорудженні різного роду времянок, як правило, купують найбільш дешеві матеріали. У цій ролі себе відмінно відчуває м'яка покрівля. Її демократична ціна доповнюється простотою укладання.

Цим її гідності не обмежуються.

Раніше для покриття дахів існував лише шифер. Але він важкий, насилу перевозиться, століття його недовгий.

 

Черепиця для покрівлі

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
18.12.2013 15:44

Одними з найбільш старих матеріалів для покрівлі вважаються глиняна черепиця та черепиця цементно-піщана. Ця черепиця довговічна і безпечна при пожежах. Натуральна черепиця не потребує частих ремонтах і забарвленням. Будинки з цементно-піщаної дахом виглядають набагато привабливіше і багатше.

Черепиця також має перевагу перед іншими покрівельними матеріалами в тому, що вона має хорошу шумоізоляцію.

 
<< Первая < Предыдущая 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Последняя >>

Страница 1 из 20

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика