Черепиця для покрівлі | Кровля

Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля Черепиця для покрівлі
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Черепиця для покрівлі

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
18.12.2013 15:44

Одними з найбільш старих матеріалів для покрівлі вважаються глиняна черепиця та черепиця цементно-піщана. Ця черепиця довговічна і безпечна при пожежах. Натуральна черепиця не потребує частих ремонтах і забарвленням. Будинки з цементно-піщаної дахом виглядають набагато привабливіше і багатше.

Черепиця також має перевагу перед іншими покрівельними матеріалами в тому, що вона має хорошу шумоізоляцію. А низька її теплопровідність знижує утворення конденсату в будинку, це збільшує термін експлуатації черепиці.

Натуральна черепиця використовуються в різних країнах при різних кліматичних умовах. Черепиця також має величезний колірний спектр. Ви зможете підібрати необхідну вам черепицю, яка прикрасить собою ландшафтний інтер'єр двору.

Термін служби черепиці перевищує 40 років. При виборі черепиці слід в обов'язковому порядку звертати увагу на її якість. Якісна черепиця має низьку пористість складу і відмінну щільність. Купуючи її у продавця, переконайтеся в тому, що у нього є необхідні сертифікати якості.

Профнастил економ також є відмінним покрівельним матеріалом.

Монтаж черепиці необхідно запланувати ще до монтажу кроквяної системи, адже черепиця має велику вагу. Мансарду ви також можете покрити черепицею. Проте варто зауважити, що натуральна черепиця вважається дорогим покриттям для покрівлі, тому і ремонт її буде недешевим.

Щоб справити зробити ремонт черепиці, потрібно зняти її кілька рядів. Їх кількість безпосередньо залежить від ступеня ремонту. Якщо ви ремонтуєте покрівлю будинку з черепиці, то міняти весь дах немає ніякої необхідності, міняйте тільки пошкоджені місця. Так ви заощадите витрати і час на ремонт даху.

Трапляється так, що якісно встановлена покрівля може прослужити стільки ж часу, скільки і сам будинок. З цього випливає, що натуральна черепиця стане хорошим вкладенням капіталу. До того ж черепиця - Екологічно чистий матеріал, який користується великим попитом у західних країнах, до того ж черепицю можна легко відремонтувати.

Солідний вагу і крихкість - це головні мінуси натуральної черепиці. Тому спочатку слід зробити сильну кроквяну систему. Черепиця глиняна краще, ніж цементно-піщана, отже, і ремонт її буде набагато складніше.

Плитки керамічної черепиці тонкі і витончені. Якщо виробники говорять, що цементно-піщана черепиця така ж надійна, як і керамічна, не вірте. На керамічну вам не потрібно буде витрачати величезні суми на часті ремонти покрівлі.

Технологія їх монтажу однакова, але термін служби різний.

Схожие по дате
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика