Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля Черепиця на бітумної основі достоїнства і недоліки
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Черепиця на бітумної основі достоїнства і недоліки

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
19.12.2013 15:38

При спорудженні різного роду времянок, як правило, купують найбільш дешеві матеріали. У цій ролі себе відмінно відчуває м'яка покрівля. Її демократична ціна доповнюється простотою укладання.

Цим її гідності не обмежуються.

Раніше для покриття дахів існував лише шифер. Але він важкий, насилу перевозиться, століття його недовгий. З цієї причини з'явилися матеріали отримали популярність.

Серед покриттів нового покоління піонером став ондулін. Варто відзначити, що назвою він зобов'язаний не матеріалу, з якого зроблений, а торговій марці, вперше представила покрівельне покриття на місцевому ринку будматеріалів. На даний момент ондулін можна бачити різних марок, але часто так називають всі хвилясті бітумні листи.

Деякий час після винаходу купити його могли тільки багаті люди, тому певний час він вважався елітним. На сьогоднішній день його серйозно посунули нові, недорогі і довговічні покриття, скажімо, металочерепиця.

Чи не зашкодить знати, що мала ціна ондулина обумовлена матеріалом, з якого він виготовлений, - макулатурою. Інакше кажучи, це просочена бітумом папір. Зважаючи на це він не може бути довговічним і служити грунтовної дахом будинку.

Час його роботи обмежується 5-7 роками.

Фахівці не рекомендують застосовувати ондулін через декілька факторів. Так, він швидко втрачає яскравість кольору - вже після першого року експлуатації. І навіть тільки що доставлений ондулін може мати листи різного кольору, оскільки вони отримані з різних партій.

Нерідко на такому даху можна побачити чорні плями бітуму. Та й з точки зору естетики вигляд цього матеріалу далекий від ідеалу. За ондулін краще не ходити, від цього на ньому утворюються нерівності, тому чистити його досить важко. Зрозуміло, у ондулина є і вигідні сторони: мала ціна, швидкість монтажу.

Його зазвичай застосовують у будівництві госпбудівель, для яких не потрібно довговічна дах.

Ще один спосіб відносно недорогого споруди даху - м'яка покрівля. Вона має кілька назв: бітумна черепиця, м'яка черепиця, гнучка черепиця. При її виробництві використовують скловолокно з бітумної просоченням. На поверхню наноситься шар мінеральних або базальтових гранул. Забудовники називають такі плюси такої покрівлі: економічність (мінімум відходів, дешевизна), довговічність (добре переносить дію навколишнього середовища), міцність, екологічність (не виділяє токсинів) і зручність (простий монтаж).

Але найцікавіше, що вона годиться для даху будь-якої форми. Так як вона дуже гнучка і слухняна, то може мати овальну і ромбовидної форму. А кількість колекцій цього будматеріалу, які вам запропонує виробник, задовольнить будь-якого майстра.

Час використання цього матеріалу досягає половини століття. Але тільки у випадку, що він виконаний відомими виробниками, що гарантує його якість.

Є ще рулонні види покриття, які дуже потрібні сьогодні на будівельному ринку. У їх область використання входять промислові і житлові споруди. Міцні, економічні і легені. А ціна доступна кожному покупцеві.

Необхідно відзначити, що покрівельні матеріали бувають основні та безосновние, комбіновані, з різного виду захисним шаром: крупно-і дрібнозернистим, пилоподібним і т. д. Перед покупкою певного покриття необхідно спершу уважно вивчити переваги та недоліки кожного виду, щоб згодом дах довго вас радувала .

Таким чином, фактором відбору матеріалу для даху є не тільки вартість, але і інші властивості.

Схожие по дате
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика