Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля Електрика автомобіля Як правильно користуватися акумуляторною батареєю
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Електрика автомобіля Як правильно користуватися акумуляторною батареєю

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
25.12.2013 10:29

Кожному автомобілісту відомі проблеми, до яких може призвести несправність акумуляторної батареї - невід'ємного елементу в конструкції кожного автомобіля. Щоб протидіяти виникненню неприємностей, акумуляторна батарея автомобіля, потребує ретельного і постійного догляду.

Відеокамери JVC так само, як і акумулятор автомобіля, потребують догляду, але для двох цих пристроїв потрібен зовсім інший догляд.  

Крім того, що акумуляторна батарея повинна утримуватися в чистоті, вона потребує очищення і не тільки від бруду, а й від пролитого електроліту. Щоб в один прекрасний день ваш автомобіль не заглох на півдорозі з причини несправного акумулятора, обов'язково перевіряйте його поверхню на наявність пошкоджень, всіляких тріщин. Так ви зможете вчасно виявити проблеми з акумулятором і звичайно ж, виконати певні дії щодо їх усунення.

Найчастіше, такі дії виражаються в покупці нового акумулятора. Але бувають ситуації, коли можна просто реанімувати акумуляторну батарею, і вона знову зможе досить ефективно виконувати свої функції.  

Щоб в акумулятор не потрапила бруд, вам необхідно стежити за щільністю закручування пробок отворів. Регулярно очищайте від сторонніх субстанцій висновки і наконечники акумулятора. Крім того, фахівці з автомобільної справи рекомендують змащувати їх технічним вазеліном.

Час від часу перевіряйте, наскільки добре акумулятор встановлений в спеціальному гнізді автомобіля. Безсумнівно, перевірити щільність контактів з висновками акумулятора, а також контролювати рівень електроліту в батареї - ніколи не зашкодить, якщо ви дбаєте про надійність свого автомобіля і не хочете потрапити в непередбачену ситуацію на дорозі. У тому випадку, якщо в акумуляторі недостатньо електроліту, то необхідно долити дистильованої води до того рівня, який характерний для вашого акумулятора.  

В обов'язковому порядку очищайте вентиляційні отвори акумуляторної батареї. У тому випадку, коли ви спостерігаєте постійні проблеми під час запуску стартера, зверніть увагу на рівень напруги в акумуляторної батареї. Попутно вимірюйте щільність електроліту.

Якщо у вашому гаражі стоїть акумулятор, який не працює, або ж він встановлений в автомобілі, але з певних причин, машина дуже рідко експлуатується, в обов'язковому порядку доливайте в нього дистильовану воду, в іншому випадку, ваш акумулятор незабаром буде непридатний для експлуатації .

Схожие по дате
Схожие по тегам
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика