Елітна покрівля | Кровля

Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля Елітна покрівля
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Елітна покрівля

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
25.12.2013 16:19

Що являє собою, так званий елітний покрівельний матеріал? У перекладі «елітний»- Значить престижний, якісний, дорогий. Матеріали цієї групи коштують дорого і практично не доступні для широких мас суспільства.

До цієї групи матеріалів елітної покрівлі слід віднести мідь, композитну черепицю, сланець, і, мабуть, керамічну плитку.

Побачивши у когось мідну покрівлю, ви відразу ж оціните її красу і привабливість. А чим старше стає така покрівля, тим процес старіння міді надає їй більш ексклюзивний вид, своїми фізико-технічними властивостями металу. Що ж говорити про довговічність! Вона у міді обчислюється століттями.

Правда і дозволити собі жити під мідною покрівлею сьогодні зможуть лише заможні громадяни. У вартість даної покрівлі включається не тільки ціна металу, а й дорогі роботи, пов'язані з монтажем.

Наступний матеріал - це керамічна черепиця, яка сьогодні повсюдно використовується в будівництві котеджів. Натуральна черепиця - це найстаріший матеріал, що використовується для надійного даху. Взяти ту ж Європу, тут старовинні будівлі, замки, фортеці, особняки суцільно покриті черепицею.

Це звичайно свідчить про довговічність цього прекрасного матеріалу.

Ще один елітний матеріал - це композитна черепиця. Вона є відносно молодим матеріалом, застосовуваним в покрівельних роботах. Але за своїми якостями так само увійшла до найбільш популярну і, в той же час, дорогу групу покрівельних матеріалів.

Розглянемо сланцевое покриття даху. Сланець, будучи гірською породою, може розшаровуватися на пластини. Потім з утворених пластин виробляють невеликого розміру плитки, що мають різні кольори, залежно від сланцевої породи, починаючи від: маслянисто чорного до зеленого.

Покриття зі сланцю є міцним і не піддається впливу навколишнього середовища.

Розглянувши види елітної покрівлі, напрошується висновок: не дивлячись на дорожнечу, ці покрівельні покриття є ідеальним рішенням для будівництва красивою, міцною і довговічною даху.

Схожие по дате
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика