Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля Що рік прийдешній нам готує лічильники води?
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Що рік прийдешній нам готує лічильники води?

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
20.12.2013 12:36

За задумом наших мудрих властей всі житлові будинки і квартири повинні бути в обов'язковому порядку оснащені індивідуальними приладами обліку води, тепла та електрики вже до 1 липня 2012 року. Влада вважає, що в результаті реалізації цих планів якість життя громадян нашої щасливого держави чимало зросте. І, зрозуміло, це «зросте» - не за даром, а за наші ж кровні грошики.

За чинним Житловим кодексом витрати з придбання лічильників, монтажних роботах, повірці-повірці, заміні несправного обладнання повинні нести споживачі.

Оскільки деякі несвідомі громадяни не розуміють свого щастя, то був вироблений і прийнятий ФЗ «Про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності та про внесення змін в окремі законодавчі акти Російської Федерації», який і зобов'язує підвищити ефективність і жити щасливо, ну або щасливішими, ніж до . Що і говорити, закон хороший, а про його недоліки бачать тільки марнотратні громадяни, які не вміють економити. Ось так от!

Така, так би мовити, «пролетарська суть», в яку ми і вникаємо.

Закон - законом, а реальність - реальністю. Ті, хто не встигнуть або побажають встановити прилади обліку - для тих будуть визначені нові тарифи, які збільшаться, судячи з прогнозів, на десяток-другий відсотків вже наступного року. На що тільки не підеш - аби ощасливити співгромадян!

Так що Вами повинна терміново бути здійснена установка приладів обліку, що дозволить істотно заощадити.

Схожие по дате
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика