Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля Що таке ламінат?
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Що таке ламінат?

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
23.12.2013 15:43

Ламінат є підлоговим покриттям, що включає мінімум чотири шари, кожен з яких скріплений між собою в умовах високого тиску і температури. Він використовується для покриття підлоги і має, як функціональні, так і декоративні аспекти.

Багато хто часто плутають ламінат і паркет. Справа в тому, що раніше його називали «ламінованим паркетом», хоча, нічого спільного між ними ніколи не було, за винятком того, що вони обидва є матеріалами для покриття підлог.

Інші вважають його «родичем» пластику, який не є екологічно чистим матеріалом, проте, це також не правда.

 

Так давайте ж з'ясуємо, що ж це за матеріал - ламінат?

У давні часи паркет був предметом розкоші і достатку і саме тому перші види ламінату служили імітацією паркетних дощок, ставши бюджетним варіантом заміни паркету, а пізніше керамічної плитки та каменю завдяки тому, що він має схожу зовнішність і структуру.

Як вже згадувалося раніше, ламінат включає чотири шари. Першим і основним з них є ламінована плівка, вироблена з меламіну або акрилової смоли. Вона витримує головне навантаження і є основою зносостійкості ламінату, його вологостійкості і удароміцності. На гарантійний термін служби ламінату впливає його якість і товщина.

Діоксид алюмінію, який додається в ламінат, дозволяє збільшити його термін служби. Другим шаром є папір, яка просочується синтетичними смолами і несе на собі декор, який є імітацією порід дерев, плитки, каменю та ін Різноманітний вибір декорів дозволяє задовольнити попит навіть примхливих клієнтів. Третім шаром йде ДСП або ДВП, що представляє собою деревоволокнистих плит з високою міцністю.

Вона є основою конструкції. Самим останнім шаром, уравновешивающим згинається основу, і виконуючим захист ламінату від вологи йде пропарафіненний картон або пластик.

Товщина ламінату знаходиться в діапазоні від 6 до 12 мм, що залежить, в першу чергу, від виробника і рівня міцності. Слід також враховувати, що чим панель тонше, тим вона більш галаслива. У цьому випадку під ламінат при укладанні підкладається шар спіненого поліетілетелена товщиною 2-5 мм.

Можна також вибрати більш надійну і довговічну, хоча і більш дорогу коркову підкладку. Підкладка високо якості дозволяє знизити резонанс панелі, приховати нерівності підлоги і знизити шум від кроків.

Термін служби ламінату залежить не тільки від його якості, а й відповідного догляду. Ламінат можна мити вологою ганчіркою з використанням миючих засобів для догляду за деревом. Однак слід враховувати, що в разі впливу води на ламінат більше 4 годин, його рекомендується розібрати і висушити з метою уникнення порушень у геометрії панелей.

Переваги ламінату в будь-якому випадку перевищують недоліки. Постій процес складання, опір ударам, зносостійкість, стійкість до вологи, витонченість і стиль, а також широкий вибір є основними необхідними якостями для підлогового покриття, і ламінат відповідає їм усім.

***

Господа увагу, сьогодні продаються на сайті vikonte.spb.ru ПВХ молдинги з хорошою знижкою. У нас реальні ціни на весь будматеріал в Санкт Петербурзі.

Хочете, щоб м'які меблі служила Вам довго, без поломок, доставляючи лише приємні емоції? Це можливо. М'які меблі, представлена на vostokplus.com, повністю відповідає Вашим вимогам.

Компанія ПроектДом вже кілька років займається будівництвом котеджів. Великий досвід наших фахівців і сучасний підхід до питань будівництва дозволяє реалізовувати найскладніші і нестандартні завдання в короткі терміни і за доступними цінами.


Схожие по дате
Обновлено 21.08.2017 16:08
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика