Що впливає на вартість покрівлі | Кровля

Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля Що впливає на вартість покрівлі
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Що впливає на вартість покрівлі

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
20.12.2013 10:53

Один з поширених питань при зведенні нового будинку - «Скільки коштує покрівельний матеріал?». Відразу відповісти на таке питання не можна. У даній статті ми розглянемо, з чого ж саме може складатися "ціна покрівлі".

Для початку, Вам потрібно вибрати самого матеріалу для пристрою покрівлі. Це може бути покрівельний сланець, керамічна черепиця, гнучка черепиця, композитна черепиця, металочерепиця і т.д. Також для влаштування покрівлі може знадобитися оренда крана чи іншої важкої спецтехніки. «МосТрансАренда» може надати в оренду будь-яку потрібну спецтехніку за доступними цінами.

Дізнатися детальніше про послугу можна на www.mtarenda.ru.

Далі, потрібно вибрати модель, виробника, колір і покриття матеріалу для пристрою покрівлі. Як правило, кожен будь-який вид покрівельного матеріалу можна знайти від кількох різних виробників. У кожного виробника знайдеться кілька серій покрівельних матеріалів від елітних всіляких форм і кольорів до моделей економ-каса, які, звичайно ж, між собою дуже відрізняються за вартістю.

Це теж вплине на вартість всього покрівельного покриття.

Кожна дах різний та вартість саме тієї чи іншої покрівлі можна назвати лише після розрахунку за проектом або після виїзду фахівця на об'єкт, який складе обмірний план. Адже крім покрівельного матеріалу в вартість входять додаткові елементи і покрівельні комплектуючі необхідні для конструкції. Тобто, чим дах по конструкції буде складніше, тим більше таких елементів і комплектуючих буде потрібно для її укладання та нормального функціонування.

Так само на такому даху необхідно враховувати додаткову витрату покрівельного матеріалу, який буде йти на «обріз». Для деяких покрівельних матеріалів даний витрата іноді досягає 50% від всієї площі покрівлі.

Підсумкова вартість буде складатися з загальної ціни покрівельного матеріалу (Враховуючи необхідний технологічний запас на складну покрівлю) та вартості покрівельних комплектуючих, аксесуарів і різний додаткових елементів, які також необхідні для влаштування покрівлі.

Крім усього перерахованого вище необхідно враховувати вартість робіт. Зазвичай монтаж покрівлі за ціною можна співвіднести 50 - 100% від усієї вартості придбаних матеріалів і прямо залежить від таких факторів, як: складність і площа покрівлі, висота даху, наскільки об'єкт віддалений від міста і т.д.

 

Схожие по дате
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика