Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля Шапка будинку
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Шапка будинку

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.12.2013 11:06

Покрівля для будинку є одним з найбільш важливих елементів, так як якість і надійність цього елементу забезпечує комфорт у всьому будинку. З протікає дахом будинок перестане бути домом і дуже швидко зруйнується, це знають всі і тому, ще на етапі проектування замислюються над типом покрівлі, конструкцією і зовнішнім виглядом. Загалом, покрівля будинку, це як шапка, а по одягу, як кажуть, зустрічають, тому про «шапці» варто подумати заздалегідь, щоб вона вийшла і красивою і функціональною.

Адже навіть створення сайтів порталів починається саме з шапки, з розробки верхній частині сторінки, де розміщується саме важливе і потрібне, так що будемо говорити про покрівлю, і ділитися порадами про те, як зробити її на якісному рівні.

І починати треба з форми. Самий простий варіант даху котрий багато хто бачив у звичайних дерев'яних сільських будинках досі є найефективнішим і затребуваним, так як вимагає мінімальних витрат на виготовлення, до того ж готовий витримувати великі потоки опадів, і снігу і дощу. Головне, дотримати правильність кутів, а так само захистити фронтони, зробити вітрові планки та інші допоміжні елементи, які захистять будинок, а вірніше його покрівлю від різких поривів вітру.

Варіант складніший - ламана дах, чи дах складної конструкції, є варіантом виконання класичної даху, але при цьому форму може мати трохи іншу. Загалом, правила все ті ж, дотримати геометрію, надійно закріпити, але при цьому не забути про додаткові зміцнюючі елементи, а так само продумати питання снігозатримання на даху, і боротьби з ним. Так як «ламаний» варіант, або варіант з дахом складної конструкції може призвести до того, що на даху буде накопичуватися сніг, або падати з неї під час танення великими обсягами.

Визначившись з формою, варто подумати і про покрівельний матеріалі. Зараз можна назвати чотири матеріалу, які застосовують для влаштування покрівлі. Черепиця, шифер, метал, і бітумні матеріали.

До бітумних матеріалів можна віднести як самий простий варіант у вигляді руберойду, так і популярні «ондулін» і гнучку черепицю. Сама ж черепиця, що виготовляється за класичною технологією з глини або інших матеріалів, використовується, але не так часто, ніж такий же варіант, але з металу, у вигляді металочерепиці. Так само металева покрівля може бути виконана і з профнастилу, і просто аркуша прокату, оцинкованої бляхи і т.п.

Схожие по дате
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика