Шиферна покрівля | Кровля

Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Кровля Шиферна покрівля
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Шиферна покрівля

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.12.2013 13:56

Обираєте покрівлю для Вашого будинку? Це саме час, щоб підійти серйозно до вибору матеріалу покрівлі, який забезпечить оптимальний захист Вашого будинку.

Світ стає все більш гарячим. Це - факт. Світ тепер на 0.5 градуса за Цельсієм тепліше, ніж століття тому.

Це не дивно, що сьогодні у нас таке інтенсивне літо. Ви, можливо, не думали про це, але інтенсивна літня спека, можливо, торкалася Вас у фінансовому відношенні.

Ви, мабуть, помітили, що Ваші рахунки все ростуть з кожним роком? Це може бути тому, що Ви використовуєте кондиціонери частіше в спекотні дні. Дослідження показують, що 60-70 відсотків щомісячного рахунку за електроенергію протягом літніх місяців ростуть з використання кондиціонерів.

Більшість будинків побудовано з матеріалами, які не забезпечують хороший захист від сонця. Говорячи про забезпечення гарного захисту для дому, одна з речей, які повинні розглянути, є матеріалом покрівлі. Дах допомагає в захисті будинку.

Якщо у Вас дах з дешевого ізоляційного матеріалу, то, можливо, Ви, буде витрачати більше грошей порівняно з господарями, що мають даху-ефективні ізолятори.

Коли справа доходить до забезпечення оптимального захисту Вашого будинку, шиферна покрівля - Можливо, кращий вибір. Вона дозволить використовувати кондиціонер і системи нагріву влітку і взимку не так часто.

Інші переваги шиферного даху.

Довговічність.

Довговічність відіграє велику роль у виборі матеріалу покрівлі.
Більшість матеріалів схильні до руйнування через сильні вітри і раптових злив. Ви не будете хвилюватися про це з шиферним дахом. 20, 30, і 40 років - нормальна тривалість життя цих матеріалів покрівлі.

Іноді дах, зроблена з шиферу, може прослужити більше ніж сто років.

Безпека.

Добробут кожної людини в домашньому господарстві - те, про що турбуються всі відповідальних домовласників. У максимально можливій мірі, всі ми хотіли б мати вогнетривкі будівельні матеріали для нашого будинку. Більшість нещасних випадків через вогню відбувається всередині будинку, але бувають випадки, коли вогонь починається зовні, особливо на даху.

Щоб забезпечити безпеку Вашої сім'ї, краще монтувати вогнетривкий матеріал для покрівлі, такий як шифер.

Привабливий Вид.

З унікальною структурою, яка може тільки бути тільки у шиферного даху, Ваш будинок буде ловити захоплені погляди гостей і перехожих. З шиферної покрівлею Ваш будинок безумовно буде предметом заздрості для Ваших сусідів і співробітників по роботі! За якість наша організація відповідає.

Є москітні сітки на вікна, а є й сітка антикішка, яка не дозволить виволітся Вашій домашньому улюбленцю. Таку сітку можна придбати в компанії «Протівомоскінтние системи», яка розташована за адресою: м. Москва, Алтуфьевское шосе, д.29Б Телефон: +7 (495) 782-37-96

Схожие по дате
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика