Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Разное
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Енергетична ефективність вентильованих фасадів задніх

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
11.10.2013 18:47

Енергоефективність та енергозбереження відносяться до числа найбільш важливих завдань, у боротьбі з глобальним потеплінням і економією запаси яких вичерпуються енергоресурсів. В якості інтерфейсу між вулицею і внутрішньою частиною будівлі виступає фасад, відіграючи важливу роль у визначенні енергетичної ефективності будівлі.

 

Екскаватор гусеничний Hyundai (Хундай) R210 LC7

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
09.10.2013 19:35

Екскаватор Hyundai R210 LC-7 (далі Hyundai R210) застосовується для розвантаження і вантаження сипких матеріалів, розробки котлованів, кар'єрів, насипів і траншей. Використовують ці екскаватори та для інших робіт в умовах транспортного, дорожнього, промислового та меліоративного будівництва.

Основні експлуатаційні характеристики екскаватора Hyundai R210

 

Шини Goodyear Marathon LHT II

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
07.10.2013 18:17

Новинкою цього року стане нове покоління шин для причепів-Marathon LHT II, вони допоможуть вантажоперевізникам заощадити на обслуговуванні.
У цих шин короткий шлях гальмування по мокрій дорозі і низький рівень опору коченню. При використанні цього продукту відбувається економія палива, а термін експлуатації набагато вище, тому що

 

Утеплення даху

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
27.09.2013 14:46

Для того, щоб раціонально використовувати енергію, що витрачається на підтримання тепла в будинку, необхідно якісно загерметизувати всі стіни і стеля. Саме через стелю назовні проникає близько 35% тепла.

Ізолювати можна як безпосередньо стельову поверхню, так і горищну зону, покрівлю.

 

Пристрій теплих підлог

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
26.09.2013 17:18

Роботи починаються з того, що ми або видаляємо старе покриття з підлоги, або готуємо майданчик для нового. Як видаляти старе покриття, напевно, вам особливо розповідати не потрібно. Беріть перфоратор, відро, лопату. Збивайте перфоратором стяжку, лопатою збирайте осколки і складайте у відро. Потім все це виноситься з приміщення.

 

Електрика - "розумний дім"

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.09.2013 17:14

Що з'явилося в нашому житті в кінці 19 століття електрику відкрило людині небачені раніше можливості. Ті процеси, управління якими здійснювалося виключно вручну, стали автоматичними.

По суті, це дало початок такому явищу, як автоматизація.

А нині сучасне житло під зав'язку наповнюють різні інженерні системи, головною з яких в плані автоматизації процесів є система електрифікації.

 

Послуги вантажників в Санктпетербурге

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
13.09.2013 10:09

Прогресивні темпи розвитку ринку нерухомості, збільшення підприємств різного профілю, а також пересічні життєві ситуації, іноді вимагають виконання важких трудомістких робіт. Будівництво дороги або коттежда, вимагає виконання робіт, які, на перший погляд, непомітні оку. Однак при підготовці будмайданчика необхідно збирати і вивозити великий сміття, який не можна просто винести на сусідню звалище.

 

Укладання паркету

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
10.09.2013 18:26

Для правильного укладання паркету слід дотримуватися технологічного процесу і всі етапи виробництва робіт провести якісно. Першочергово треба підготувати підставу, куди і буде згодом покладений паркет. Воно повинно бути зроблено з цементної суміші.

Якщо підлога рівний і не має дефектів, то цементну суміш заливають тонким шаром і розподіляють по поверхні.

 

Труба мідна для в'язки фундаменту не підійде

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
06.09.2013 16:22

Армія, як відомо, починається з присяги. Театр - з вішалки. А будівництво будинку завжди - з фундаменту.

Причому підходити до його проектування, монтажу, в'язанні і заливці фахівці - професіонали настійно рекомендують з усією серйозністю і відповідальністю. Адже фундамент - Основа основ майбутньої будови, елемент, що несе на собі практично всю силове навантаження конструкції ...

 

Тонкощі сучасного будівництва

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
04.09.2013 09:24

Будівництво набуває в наш час все більші і більші масштаби. Все частіше можна почути новину, наприклад, про початок зведення нового спортивного комплексу для проведення великих міжнародних змагань, або про початок будівництва житлового масиву в якомусь місті. Та й приватний сектор останнім часом зростає з великою швидкістю.

Обновлено 28.10.2013 17:27
 
<< Первая < Предыдущая 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Последняя >>

Страница 1 из 12

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика