Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Разное
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Зняти номер на ніч або орендувати квартиру подобово?

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
14.08.2013 14:01

Оренда нерухомості - далеко не нова послуга, пропонована численними агентствами нерухомості Москви і регіону. Орендують квартири, як гості столиці, так і місцеві жителі, причому ринок пропонує не тільки довгострокову оренду комфортабельного мебльованого житла, а й погодинну.

На ринку оренди житлової нерухомості пропонують свої послуги кілька категорій учасників: приватні особи, які є власниками житла; агентства нерухомості, що виступають в ролі посередників або власників; спеціалізовані компанії.

 

Спецтехніка Приголомшливий прорив у будівництві!

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
14.08.2013 10:40

У сучасному світі важко уявити будівництво, де б не використовувалася спеціалізована техніка. Вантажники і автовишки, екскаватори і самоскиди немов працьовиті мурашки пересуваються по будівельним майданчикам, допомагаючи людям з легкістю справлятися з досить великою кількістю непростих завдань, які завжди виникають в процесі будівництва.

 

Змішані залізничні перевезення

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
13.08.2013 17:00

Крім існуючих звичних для всіх автомобільних, морських і залізничних вантажоперевезень, існує також поняття «змішані залізничні перевезення». Використовуються змішані перевезення при транспортуванні вантажів на Сахалін і Камчатку. Існує кілька видів змішаних перевезень - «залізниця-море» та «залізниця-ріка».

 

Складське господарство будматеріалів

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
13.08.2013 13:07

Навіс полегшує зберігання великої кількості будматеріалів - він захищає їх від опадів, а також від сонця. Але далеко не всі матеріали можна зберігати під навісом. Крім того, не варто використовувати його для тривалого зберігання матеріалів в осінньо-зимовий період.

Влітку ж без нього не обійтися.

Складський майданчик необхідна на будь-якому будівництві - лише її розміри можуть бути різними.

 

Синтетика і тільки синтетика!

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
13.08.2013 09:43

Призначені для облицювання стель синтетичні плити виробляються з різноманітними малюнками і повною обробкою. За погодженням з покупцем, плити можуть випускатися самих різних розмірів. При бажанні їх завжди можна пофарбувати в будь-який колір.

Але важливо пам'ятати, що фарби, виготовлені на основі органічних розчинників, застосовувати не слід.

 

Синхронний переклад

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
12.08.2013 17:36

Синхронний переклад - Це різновид усного перекладу, застосовувана на конференціях, семінарах, зборах та інших подібних заходах (частіше - державного масштабу). Головна особливість синхронного перекладу полягає в тому, що синхроніст перекладає слова виступаючого по ходу його мови. На відміну від послідовного перекладу доповідачу немає необхідності робити паузи, і він може повністю зосередитися на своєму виступі.

 

Розкіш і витонченість в іспанському стилі

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
12.08.2013 11:50

У 856-886 роках, в часи правління еміра Мохаммеда в Іспанії було прийнято рішення про будівництво фортеці на лівому березі річки Мансанарес. Протягом довгих років хрістьяне і мусульмани билися за право володіння цією стародавньою фортецею. Це, безсумнівно, позначилося на зовнішньому вигляді Мадрида.

Сувора розкіш міста плавно переходить в агресивну елегантність невидимою ниткою простежується у тематиці і напрямку виробів FEDE.

 

Ремонт З чого почати?

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
09.08.2013 13:40

Два ремонту, як відомо, прирівнюються до однієї пожежі. А пожежа - це стихійне лихо. Тому якщо ви хочете, щоб ваш ремонт не перетворився на катастрофу, краще заздалегідь сісти і все распланіровать.Просторние квартири київ подобово недорого рекомендуємо підбирати на порталі kiev.mesto.ua Кращі пропозиції з оренди квартир у Києві за найкращими цінами!

 

Ремонт ламінату своїми руками

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
08.08.2013 17:05

Сучасний ламінат між собою з'єднується за допомогою замків. Тому його набагато легше перестелити, ніж ламінат, посаджений на клей.

У даному випадку складність полягає в вирізі окремих плит ламінату.

Для ремонту окремої ділянки ламінату необхідно знайти плиту повністю відповідну за своїм кольором і текстурою загальному покриттю.

 

Світлодіодна стрічка як основне освітлення кімнати

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
08.08.2013 13:45

Світлодіоди увірвалися в наше життя. Вони всюди, починаючи комп'ютером, і закінчуючи автомобілем.

Віднедавна світлодіоди стали застосовувати і для освітлення приміщень. Як відомо, вони споживають вкрай мало електроенергії, так що за ними майбутнє.

Почнемо з вибору світлодіодним стрічки. Є різні види стрічок.

 
<< Первая < 1 2 4 6 7 8 9 10 > Последняя >>

Страница 4 из 12

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика