Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Разное
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Пропонуємо повний комплекс робіт по аварійному розтину дверей

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
30.07.2013 15:42

Уявити почуття людини, який опинився один на один з захлопнувшейся дверима, коли вона, незважаючи на всі його зусилля, не піддається - дуже просто. І не важливо, чому так сталося: втрачений ключ від будинку, двері сама зачинилися або зламався запірний механізм. Всі плани порушені в будь-якому випадку.

Друзі та сусіди, які прийшли до Вас на допомогу, вже зневірилися, а бій з дверима не приносить очікуваних результатів.

 

Послідовність ремонту стелі і його фарбування!

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
29.07.2013 18:01

При ремонті стелі перед фарбуванням або іншим видом декоративного оздоблення необхідно правильно виконати три етапи робіт: розмиття, грунтовка і шпаклівка.

Розмити стару шпаклівку або побілку необхідно, щоб нове покриття не осипалося. Це проста процедура: стеля розмивається вручну за допомогою води і мочалки.

 

Причини економічних циклів

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
29.07.2013 15:48

Економіка не може постійно перебувати в стані рівноваги. Існує ряд факторів, що впливають на повторюваний процес чергування підйомів і спадів у економіці країни, тобто на економічні цикли.

Всі фактори, або причини, можна поділити на зовнішні і внутрішні. Політична нестабільність - зовнішня причина, яка негативно позначається на економіці.

 

Перевезення негабаритного вантажу

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
26.07.2013 18:23

Негабаритний вантаж - Особлива категорія серед усього потоку вантажів, що перевозяться російськими транспортними компаніями. Та й не всяка компанія візьметься за здійснення перевезення негабаритного вантажу, так як проблем з ним виникає набагато більше, ніж з іншими типами вантажів. Особливо, якщо вантаж у висоту перевищує 4 метри, а в ширину більше 2.5 метрів.

 

Обробка стелі гіпсокартоном

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
26.07.2013 11:53

Враховуючи той факт, що площа стелі по квадратурі повністю ідентична площі підлоги, слід сказати, що він і виглядає він відповідно. Всього кілька років тому багато дуже сумнівалися в доцільності ремонту стелі, розмірковуючи над тим, що цьому процесу супроводжує величезна кількість бруду і пилу.

 

Оздоблення квартир під ключ і металеві двері з порошковим напиленням на замовлення у Воронежі від фірми «Файлекс»

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
25.07.2013 17:32

Оздоблення квартир під ключ і металеві двері з порошковим напиленням на замовлення у Воронежі

Однією з основних напрямків діяльності будівельної фірми «Файлекс» є обробка квартири під ключ в Воронежі. Наша фірма виконує оздоблювальні та сантехнічні роботи будь-якої складності в будинку, квартирі, офісах, магазинах, а також інших приміщеннях.

 

Переваги алмазного різання

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
25.07.2013 15:15

Різка прорізів - Це повсякденна річ у нашому житті. Ви можете не погодитися з цим фактом, але вам напевно відомі постійний гуркіт і звуки ударно-перфораторної техніки за тонкою стіною квартири. У пошуках більш ефективних методів створення прорізів ми хотіли б ознайомити вас з тим, що таке алмазна різка прорізів, і як вона застосовується в сучасному будівництві.

 

Скління лоджій і балконів у будинках П 44 П 3 та «хрущовках»

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.07.2013 15:57

Прозтекленіе лоджії П 44 - Це затребуваний вид послуг у сфері виробництва пластикових вікон і встановлення їх в серійних будинках з плануванням за типом П 44. Ці будинки називають «брєжнівки». До них відносяться житлові будови з кінця 70 по кінець 90 років.

Це 17 поверхові житлові будинки з відмінним плануванням і зручним розташуванням кімнат.

 

Правильне освітлення в інтер'єрі

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.07.2013 13:47

Кожен будинок повинен бути комфортним і затишним. І це незаперечна істина. Сюди нас тягне після виснажливого робочого дня.

Будинку також багато хто любить спілкуватися з родичами і близькими друзями.

Вагоме місце в загальному образі всього житлового відвідування займає висвітлення, оскільки саме воно сильно впливає на інтер'єр будинку.

 

Споруда фундаменту для сауни

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.07.2013 09:57

Банні приміщення і будівлі відрізняються тим, що мають достатньо малий загальна вага, не створюючи великий усадочною навантаження на фундамент. Простіше кажучи, для будівлі слабкий сауни або лазні (так само як і сараю або підсобного будови) необов'язково давати фундаменту осісти під вагою стін, можна починати будівництво відразу ж після того, як розчин в опалубці остаточно просохне.

 
<< Первая < 1 2 3 4 6 8 9 10 > Последняя >>

Страница 6 из 12

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика