Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Разное Екскаватор гусеничний Hyundai (Хундай) R210 LC7
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Екскаватор гусеничний Hyundai (Хундай) R210 LC7

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
09.10.2013 19:35

Екскаватор Hyundai R210 LC-7 (далі Hyundai R210) застосовується для розвантаження і вантаження сипких матеріалів, розробки котлованів, кар'єрів, насипів і траншей. Використовують ці екскаватори та для інших робіт в умовах транспортного, дорожнього, промислового та меліоративного будівництва.

Основні експлуатаційні характеристики екскаватора Hyundai R210
У екскаваторах Хундай R210 використовується, як правило, 4-х тактний, (з прямим уприскуванням палива) однорядний, надійний, економічний і потужний (150 л / с) турбодизель Cummins B5, 9. Цей двигун, в порівнянні з конкурентами, має майже на 40% менше комплектуючих, внаслідок чого виключена можливість їх відмови, менше потрібно запасних частин, простіше ТО, значно понижена вага двигуна без шкоди потужності.

Для підтримки потужності двигуна на оптимальному рівні на екскаваторі встановлена нова комп'ютерна система (сапо) оптимізації енергії. Система сапо здатна зменшувати або збільшувати потужність двигуна, контролювати його роботу, температуру гідравлічної та охолоджувальної рідин.

Система запобігання перегріву у вигляді CPU-контролера, знижує обороти двигуна при зростанні температури охолоджуючої рідини.

Посилений ківш і його герметичне і регульоване з'єднання, значно знижують шум і забезпечують менший знос втулок і пальців. Особливий дизайн з'єднання робить його стійким до зношування. Сам ківш виготовлений з міцної сталі і посилений міцними накладками.

На екскаваторі Hyundai R210 встановлена потужна, посилена, суцільнозварна, вібростійка рама коробчатого типу, виготовлена з високоміцної сталі. Вона стійка до ударів, гарантує безпеку, дозволяючи працювати на мокрій і нерівній поверхні. Це досягається завдяки застосуванню в конструкції гусениць міцних і гнучких сталевих пластин, захищених траків, верхніх і нижніх ковзанок високої надійності.

Для того щоб гусениці служили довго в екскаваторі застосовується спеціальне спрямовуюче обладнання. Воно утримує траки від бокового зміщення.

Точна і потужна система управління поворотами, у вигляді компенсуючих клапанів з поліпшеними характеристиками, дозволяє під час повороту зупиняти стрілу плавно і з високою точністю.

Екскаватор має дуже зручне робоче місце дозволяє регулювати положення сидіння і важелів управління, встановлювати їх в будь-якому положенні, видаляти і наближати консольні панелі, що спрощує доступ до них. Спеціальні датчики пропорційного тиску полегшують роботу оператора і роблять його дії більш точними. Прекрасний огляд у всіх напрямках забезпечують великі вікна.

Головні переваги екскаватора Хундай R210
1. Технологічний рівень розробки екскаватора відповідає рівню розробки світових виробників цього класу машин.
2. Світовий рівень якості збірки.
3. Висока надійність роботи екскаваторів Hyundai забезпечується за рахунок застосування в їх виробництві комплектуючих виробів виготовляються як самою компанією Hyundai, так і кращими світовими виробниками в своїй галузі: двигуни від японської фірми Mitsubishi або американської Cummins, електроніка від японської фірми TOSHIBA, гідравлічні системи від японської фірми KAWASAKI и.т.д .
4. Низька витрата палива і висока економічність в роботі екскаватора.
5. За рахунок високої якості екскаваторів Hyundai, низької вартості і виняткової надійності їх роботи, співвідношення ціни і якості вважається ідеальним.
6. Використання підприємством Hyundai у виробництві екскаваторів метричної системи заходів, дозволяє російським користувачам заощаджувати кошти і час на технічному обслуговуванні.
7. Екскаватори Hyundai повністю адаптовані до російських умов. Режим експлуатації при температурі від +50 до -40 за рахунок зимового підігріву «Вебасто».

Висновок
Відмінні експлатаціонно-технічні характеристики, адаптація до російських умов, можливість роботи з навісним обладнанням (ковші, гідромолот, гідробур, Вибротрамбовка, фреза), економічність, простота в технічному обслуговуванні, комфортність роботи оператора и.т. д., роблять екскаватори Хундай R210 самими затребуваними на російському ринку будівельної техніки.

Схожие по дате
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика