Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Разное Електрика - "розумний дім"
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Електрика - "розумний дім"

PDF Печать E-mail
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.09.2013 17:14

Що з'явилося в нашому житті в кінці 19 століття електрику відкрило людині небачені раніше можливості. Ті процеси, управління якими здійснювалося виключно вручну, стали автоматичними.

По суті, це дало початок такому явищу, як автоматизація.

А нині сучасне житло під зав'язку наповнюють різні інженерні системи, головною з яких в плані автоматизації процесів є система електрифікації. Апогеєм досконалості в управлінні цими системами, в якому автоматизація досягає максимального рівня, на даний момент є так званий «розумний дім ». Фактично, це комп'ютеризована мережа управління всім, чим тільки можна управляти: від управління світлом і обігрівом, що включає «тепла підлога» - і закінчуючи заповненням холодильника заміського котеджу або голосовим управлінням всього, що може включатися: будь то квартира, будинок, або той же котедж .

Системи «розумний дім »у розвинених країнах почали впроваджуватися досить давно, а останні років 10 стали впроваджуватися і в Росії. Компаній, що надають такі послуги, поки порівняно небагато, в основному ними можуть похвалитися Москва і Санкт-Петербург. Ознайомитися з системою можна за посиланням http://besmart.su/umnyj_dom/.

Головне, що відрізняє такі системи - це комплексний професійний підхід до автоматизації. Причому серйозні фірми, начебто компанії «Besmart» спб., Крім забезпечення такої повної автоматизації та електрифікації квартири або котеджу, застосовують індивідуальний підхід до кожного замовника.

Що дозволяють здійснити системи «розумний дім »?

По-перше - комплексне управління силовими розетками та освітленням, причому в комбінаториці: наприклад, однієї запрограмованої кнопкою можна включити відразу групу пристроїв: люстру в коридорі, бра в кімнаті і телевізор.

По-друге, квартира або системи котеджу об'єднують воєдино все управління кліматом, причому «розумне» управління: наприклад, ніколи не включаться одночасно кондиціонер і теплу підлогу.

По-третє, такі компанії як «Besmart» Санкт-Петербург, забезпечують певні сценарії управління механізованими пристроями - і при опусканні жалюзей світильники будуть зменшувати освітлення, а в разі відсутності Вас вдома - можуть навіть в певні проміжки часу включати світло або опускати штори.

Крім того, системи «розумний дім »контролюють споживання електроенергії, виключають аварійні ситуації.

Схожие по дате
 

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика