Енергетична ефективність вентильованих фасадів задніх

Печать
Автор: Vitaliy Balatskiy   
11.10.2013 18:47

Енергоефективність та енергозбереження відносяться до числа найбільш важливих завдань, у боротьбі з глобальним потеплінням і економією запаси яких вичерпуються енергоресурсів. В якості інтерфейсу між вулицею і внутрішньою частиною будівлі виступає фасад, відіграючи важливу роль у визначенні енергетичної ефективності будівлі. Використання вентильованих фасадів покликане поєднувати в собі розробку доступною енергетичної концепції для кожної будівлі, ідеально оптимізуючи вимоги до ККД опалення, охолодження і до якості освітлення.

І як однієї з головних тем, пов'язаних з сучасними вентильованими фасадами, є не тільки розробка нових будівель, а і модернізація старих. Саме модернізація є вирішальним чинником у значному скороченні викидів CO2, так як старих будівель набагато більше, ніж знову споруджуваних.

Сьогоднішні технології вже цілком доступні для будівництва нових і модернізації старих фасадів будівель і можуть бути реалізовані без зусиль, з легким і безпечним зміною ізоляційних матеріалів. І вже багато успішні архітектурні об'єкти показали, що естетика і енергоефективність не є взаємовиключними функціями фасаду. Сучасне планування і технології виробництва забезпечують чудові можливості для будівництва будівель з красивим і енергоефективним дизайном.

Вентильовані конструкції забезпечують захист від літнього сонця, зменшують втрати тепла взимку, і навіть дозволяють використовувати навколишнє середовище (сонце, повітря, вітер, рослинність, воду і грунт) для поліпшення систем опалення, охолодження та освітлення.

Вентильовані фасади зазвичай мають два шари, між якими знаходиться «повітряна подушка», яка прибирає теплові мости. Рух повітря між шарами іноді контролюється механічними та електронними пристроями для створення максимально ефективної вентиляції в різні температурні і світлові періоди. Потоки повітря можуть активізуватися або навпаки, залишатися пасивними при різних погодних умовах.

Є багато варіацій активних фасадів. Такі системи використовують відчиняються жалюзі, затінення, витяжки і т.д. Сьогодні такі фасади вже активно оснащуються електронним управлінням, що робить можливим динамічно реагувати їм на мінливі погодні умови.

Вирішивши всі питання з вентильованим фасадом свого будинку і закінчивши всі будівельні роботи, Ви можете розраховувати на заслужений відпочинок і спа тури в Домінікану, оформити тури можна в компанії «Трансаеро тур».

Схожие по дате