Труба мідна для в'язки фундаменту не підійде

Печать
Автор: Vitaliy Balatskiy   
06.09.2013 16:22

Армія, як відомо, починається з присяги. Театр - з вішалки. А будівництво будинку завжди - з фундаменту.

Причому підходити до його проектування, монтажу, в'язанні і заливці фахівці - професіонали настійно рекомендують з усією серйозністю і відповідальністю. Адже фундамент - Основа основ майбутньої будови, елемент, що несе на собі практично всю силове навантаження конструкції ...

Для фундаменту використовують залізобетон, на сьогодні - самий підходящий по міцності і витривалості будівельний матеріал. В основі якого лежать металеві елементи: арматура, катанки, прути ... Саме з них "в'яжуть" металеву основу фундаменту, причому обов'язково з урахуванням кліматичних особливостей місцевості, де йде будівництво. У північних регіонах, наприклад, велике значення надається такому якості залізобетону, як його "пружність".

Адже при сильних перепадах температур, при морозах він має властивість стискатися. І для того, щоб фундамент не пішов тріщинами через пару років здачі в експлуатацію, застосовують спеціальні сорти металів для арматури і катанок.

Де-небудь в субтропіках, наприклад в Сочі, цей аспект особливої уваги не заслуговує: клімат там м'який, сезонні перепади температур не критичні. Одне тільки залишається для залізобетону непорушним законом в будь-яких умовах, в будь-якому кліматі. При в'язанні основи не застосовується порожніх металевих елементів.

Будь-які види труб в залізобетоні виключені.

Навіть настільки популярна і затребувана в будівництві труба мідна (вона попросту незамінна для монтажу опалювальних систем, систем кондиціонування, оскільки не схильна до корозії, легко гнеться і не створює складнощів при монтажі) при закладці фундаменту, та й взагалі при формуванні та литві залізобетонних конструкцій не вживається.

І хоч купити мідну трубу в Сочі, наприклад, досить просто, це зовсім не означає, що користуючись поміркованістю тамтешнього клімату, можна використовувати її при в'язці металевої основи, "скелета" для залізобетонної конструкції. Тільки арматура, тільки катанки, тільки в'язальний дріт для формування і скріплення окремих елементів конструкції перед тим, як залити все бетоном.

Мідна труба само хороша, як вже було сказано, для опалення (теплі підлоги, наприклад, або ті ж системи з радіаторами), для систем кондиціонування, для водопровідних систем і газопостачання ...

Схожие по дате