Инструмент

Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Тех инструмент
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Етапи будівництва заміського будинку

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
10.05.2013 17:37

Щоб в даний час, вибрати земельну ділянку, необхідно для початку, визначиться з площею, яка вам потрібна і яка тут реально є. Як правило, ділянка не повинна бути великою, і відповідно не занадто малим. Зазвичай ділянка вибирають виходячи з площі будинку, який збираються будувати на даному місці.

 

Електрорубанок

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
08.05.2013 10:04

Електричний рубанок - важливий будівельний інструмент, який призначений для обробки різних видів деревини. Їм можна стругати, знімати фаски і робити вибірки фальцету. Електрорубанок не призначалися для обробки великих площ деревини.

Його основне призначення полягає в полегшенні роботи майстру, який працює з деревиною.

 

Електро безпека

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
07.05.2013 17:04

Здравствуйте, сьогодні хотілося б розповісти не про те, як правильно міняти проводку в будинку, а про Вашу безпеку при роботі з електро обладнанням.

У першу чергу хотілося б нагадати, що електрик це дуже важка професія, яка пов'язана з ремонтом та монтажем та обслуговування різного типу електроприладів та обладнання.

 

Шуруповерт або акумуляторна викрутка - що обрати

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
03.05.2013 17:15

Як всім відомо, викрутки призначені для вкручування і викручування шурупів і гвинтів. Щоб зібрати меблі або прикрутити картину до стіни, акумуляторна викрутка makita підійде краще будь-яких інших інструментів.

Багато майстрів задаються питанням: чому віддати перевагу - акумуляторної викрутці або дриля шуруповерту.

 

Фактори від яких залежить якість різання скла

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
03.05.2013 10:50

Різка скла зокрема і взагалі, робота зі склом, вимагає великої акуратності. Це зрозуміло. Але крім акуратності, є ще три чинники впливають на сприятливий результат процесу різання скла або свердління в ньому отворів.

Першим, є досвід майстра. Від професіоналізму різьбяра скла залежить не тільки те, чи вийде рез точним, а й наскільки він буде якісним.

 

Укладаємо підлогу з масивної дошки

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
30.04.2013 11:29

З найдавніших часів масивну дошку використовували в якості підлогового покриття. Масив зародився рівно тоді, коли й самі дерев'яні підлоги. У той час люди ще не вміли пиляти колоди, лише розколювали їх, а з вийшов дощок стелили підлоги.

Тому, застосовуючи сучасну масивну дошку, ми повертаємося в епоху старих дерев'яних підлог, тільки із застосуванням нових технологій.

 

Скульптура в сучасному інтер'єрі

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
26.04.2013 16:51

Як розповідає історія, в усі часи скульптура була незамінною частиною оформлення інтер'єру. І сьогодні авторська скульптура по колишньому залишається бажаним елементом, що привносить затишок і оригінальність житловому приміщенню.

Скульптура як правило володіє різними формами та розмірами, виготовляється з різних матеріалів, може бути як авторською роботою, так і її копією.

Обновлено 21.08.2017 16:04
 

Придбання нерухомості за кордоном

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
25.04.2013 09:39

На сьогоднішній день про придбання нерухомості за кордоном замислюється все більше людей. Але чому б не придбати хороше житло в Москві за ті ж гроші? Вся справа в тому, що зазвичай квартири або котеджі за кордоном купуються за зовсім різними цілям.

Крім цього нерухомість за кордоном може виявитися набагато дешевше, а це робить її вигідним з точки зору інвестування.

 

Застосування в будівництві гіпсокартонних конструкцій

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
24.04.2013 13:48

Конструкції з якісного гіпсокартону можуть виконувати базову роль при створенні різних будинкових та квартирних інтер'єрів. З металевого профільного каркаса, а також з гіпсокартону можуть створюватися як колони, так і сучасні склепіння арочні з різними формами стель і стін. Переваги гіпсокартонних конструкцій полягають в економічному і простому монтажі, для якого тільки лише знадобляться всі доступні і прості інструменти з деталями і матеріалами.

 

Правильна доставка інструменту

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
22.04.2013 17:06

Намічається будівництво? А може ви токар чи слюсар?

Або Ви майстер на всі руки? У будь-якому випадки знадобилися інструменти, і Ви вирушаєте за ними в будівельний магазин, де заплановано купити великогабаритні, або ж велику кількість інструментів. У такому випадки потрібно подбати заздалегідь про їх доставку.

 
<< Первая < Предыдущая 1 3 4 > Последняя >>

Страница 1 из 4

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика