Двери

Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Все о дверях
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Екологічно чисті порошкові фарби

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
23.09.2013 11:14

Порошкова фарба - це не звичайна матеріал, який є покриттям поверхні, по суті це штучна «шкіра» пофарбованого предмета. Цей сучасний матеріал і технологія його нанесення дозволяє добитися рівномірної, міцної захисту обраної поверхні. Фарба не містить розчинників, що є великим плюсом для будь-якого забарвленого виробу.

 

Шуруповерти та дрилі

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
19.09.2013 17:09

Акумуляторні шуруповерти:
Крутний момент. Це параметр у шурупокрутів є основним. Це - сила, з якою інструмент загортає саморізи, шурупи, гайки і т.д. Для побутового інструменту він коливається від 8 до 20 Нм (Ньютон метр).

У професійного інструменту він повинен бути не нижче 25 Нм. Для порівняння, людина рукою може «видати» крутний момент в розмірі 16 Нм.

 

Годинники Appella; купити подарунок золото з Швейцарії

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
18.09.2013 10:38

Все, що виробляється у Швейцарії, приймається у всьому світі за зразок якості і надійності. Швейцарські годинники є еталоном точності, а також тією річчю, яка свідчить про високий статус і гарний смак свого господаря.

Годинник ручної роботи почали проводити в цій країні з середини 16-го століття, і всіх кращих годинникарів можна було знайти, звичайно ж, в Женеві.

 

Хімчистка салону своїми руками

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
11.09.2013 18:41

Як би трепетно і люблячи ви не ставилися до чистоти салону свого автомобіля, рано чи пізно ви стикаєтеся з проблемою - чистота зникає. Ми чудово розуміємо, що життя не терпить стерильності: десь діти забруднили оббивку сидіння морозивом, приятель при різкому гальмуванні пролив пиво на килимок, а ще настає осінь з мерзенної погодою - дощі і бруд ...

 

Характеристики розсувних дверей та їх різноманітність

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
10.09.2013 14:39

Використання розсувних конструкцій дозволяє значно перетворити і вигідно організувати інтер'єр вашого будинку або квартири. Такі конструкції прийнято монтувати замість стандартних дверних блоків, а їх ключова перевага полягає в економії простору. Такі двері знаходять особливу актуальність в тих випадках, коли стандартні міжкімнатні абовхідні металеві дверіу відкритому стані займають занадто багато місця або отвір занадто широкий.

 

Три складові надійності металевих дверей

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
05.09.2013 17:40

Людині властиво дбати про безпеку свого житла і майна. Саме тому історія появи вхідних дверей пов'язана з численними спробами зробити ці конструкції максимально міцними і надійними. Без сумніву, сучасні двері з металу можна назвати найвдалішим результатом всіх експериментів з матеріалами і технологіями, проведених виробниками.

 

Типи і види дверей

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
30.08.2013 16:49

Двері - Найважливіша частина інтер'єру сьогодні. Вони створюють безпеку, комфорт і затишок в будинку. Красиві двері між кімнатами несуть стилістику приміщення і є невід'ємною частиною в цілому інтер'єру.

Призначені вони не стільки для поділу простору на кілька кімнат, скільки для використання їх елементом декору.

 

Скляні міжкімнатні двері

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
20.08.2013 16:34

До недавнього часу практично ніхто не приділяв належної уваги міжкімнатних дверей, які здебільшого, були ні чим іншим, як покритим пофарбованим оргалитом дверним брусом. Чи варто говорити, що такі двері відрізнялися, м'яко кажучи, слабким дизайном і не дуже великою довговічністю.

Потім з'явилися фільончасті, щитові і навіть двері з цілісного дерев'яного масиву.

 

Скляні двері для житлових і нежитлових приміщень - види рішень

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
20.08.2013 09:23

При капітальному ремонті приміщення незмінно постає питання про те, як будуть оформлені віконні та дверні прорізи, і тут існує безліч варіантів Один з них - скляні двері, которие6 вже давно перестали асоціюватися лише з нежитловими торговими приміщеннями. У квартирі скляні двері стануть прекрасною заміною звичайним, даючи набагато більше світла здатні будучи ще й декоративним елементом за рахунок оригінальних візерунків скла і незвичайного забарвлення.

 

Скляні двері

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
19.08.2013 15:21

Скляні ульяновські двері поєднують у своїй конструкції елегантність і витонченість. В офісних приміщеннях двері такого типу вже стали звичайним явищем. Часто такі конструкції потрібні попитом під час ремонту квартира, будівництва котеджів і заміських будинків.

Привабливість і перевага скляних дверей полягає в тому, що скло являє собою екологічно чистий матеріал, що володіє естетичним зовнішнім виглядом.

 
<< Первая < Предыдущая 1 3 4 5 6 7 > Последняя >>

Страница 1 из 7

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика