Забор и Ворота

Интернет магазин мебели www.all-mebli.com.ua

Ваша корзина
Ваша корзина пуста.

   

You are here: Home Статьи Забор и ворота
Decrease font size  Default font size  Increase font size 


Що краще цегла або газобетон?

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
04.10.2013 13:28

На початку будь-якої будівельної компанії люди зустрічаються з проблемою вибору будівельного матеріалу. Це дуже важливий процес, оскільки від вибору матеріалу для будівництва будинків і котеджів, надалі залежатиме міцність і довговічність фундаменту і стін.

Цегла і газобетон в наш час широко використовуються у всіх сферах будівництва.

 

Чим пофарбувати будинок паркан ворота? Захист деревини Фарба зовнішня Антисептик

PDF Печать E-mail
( 1 Vote )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
03.10.2013 15:45

Багато років проводячи експерименти над різними видами фарб, люди виробили певний підхід, який дозволив більш менш захистити дерев'яні конструкції, які завжди піддаються погодних впливів. Звичайно можна замість деревини використовувати більш дорогі будівельні та оздоблювальні матеріали, проте дерево - це завжди модно.

 

Хитрі питання нехитрого будівництва Паркани

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
01.10.2013 19:47

Багато хто задається питанням, - «який побудувати паркан біля свого будинку?». Здавалося б, чого може простіше? А між тим, питання досить важливий, адже не тільки оточуючі будуть дивитися на нього, але і Ви самі, тільки по інший бік. У цьому сенсі, навіть фасад будинку за важливістю йде на другий план.

Гострота цієї психологічної проблеми знімається, якщо Ви почнете прислухатися до себе.

 

Установка цегляної огорожі

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
20.09.2013 14:33

Традиційний паркан з цегли є самим довговічним і найпрестижнішим огорожею. Цегляний паркан вважається символом добробуту його власника, тому зведення якісного цегляної огорожі найкраще довіряти тільки кваліфікованим фахівцям. 

Цегляний паркан - Це досить грунтовне споруду.

 

Установка заборів та воріт з профнастилу

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
18.09.2013 18:55

На сучасних ринках будматеріалів можна вибрати різні типи огорож, в тому числі металеві, кам'яні і дерев'яні паркани і ворота. Також можна придбати паркани або ворота з профнастилу, ПВХ або комбіновані. Особливий інтерес для власників приватних будинків представляють огорожі з профнастилу, які мають дуже привабливий і естетичний зовнішній вигляд, монтуються в стислі терміни і мають відмінні шумоізоляційні властивості.

 

Встановлення огорожі з профнастилу

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
17.09.2013 09:34

Для початку розберемося, що ж таке профнастил С8 - це листи оцинкованої сталі, які складаються з прямокутних хвиль, де висота хвилі становить 8мм. Такий профнастил спеціально розроблений для влаштування парканів, використовують також для закриття їм душових на вулиці, сараїв, будинків і навіть в деяких випадках покривають навіси, щоб заощадити гроші на придбання матеріалу.

 

Будівництво парканів та огорож

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
27.08.2013 14:38

У конструкції паркану чи огорожі будь-якого типу, незалежно від матеріалу, з якого воно виготовляється, присутні такі основні елементи, як обшивка і несучі конструкції. Обшивка забору може бути дуже різноманітною, в тому числі, за формою і структурою.

Несучі конструкції - це стовпи, а також прогони, які прикріплюються до них.

 

Сучасні фасади для сучасного ремонту!

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
16.08.2013 15:01

Ростехнагляд не даремно б'є на сполох - велика частина фасадів будівель, які були побудовані два-три десятки років тому, не відповідають сучасним екологічним, теплотехнічних і пожежобезпечних вимогам. Але додаткове утеплення і ремонт стін дуже часто сильно обмежується запланованої можливістю фундаментів виносити додаткові навантаження.

 

Сітчасті і панельні огорожі

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
12.08.2013 13:24

На сьогоднішній день для охорони об'єктів громадського призначення та приватної власності пропонується широкий спектр з вибору способів і варіантів захисту. З покон віків люди захищали свої житла, робили паркани навколо свого будинку, навколо міст зводили кріпосні стіни і водні рови, захищали кордони від ворогів за допомогою різних огорож.

 

Секційні ворота

PDF Печать E-mail
( 0 Votes )
Автор: Vitaliy Balatskiy   
09.08.2013 13:24

Важливий момент на сьогоднішній день при виборі гаражних воріт є економія вільного місця і збільшення зручності їх експлуатації. Секційні гаражні ворота найкращим чином забезпечують виконання цих вимог.

Використання даного типу воріт зведе нанівець всі негативні моменти, які були притаманні класичним воротах, а також вони добре впишуться в будь-якому типі інтер'єру.

 
<< Первая < Предыдущая 1 3 4 5 6 7 8 9 > Последняя >>

Страница 1 из 9

Вход для редакторов

Поддержка ONLINE

online

Вячеслав: 408964359

online

Виталий: 235687024

Статистика